table4u.pl

Stoły rozkładane to meble, które sprawdzają się wtedy, gdy mamy dużą rodzinę lub podejmujemy gości. Dzięki unikalnym rozwiązaniom pozwalają one na uzyskanie w prosty sposób większej powierzchni blatu. W ofercie Table4U dostępne są rozkładane stoły w stylu vintage, wykonane z najwyższej jakości litego drewna. W ich produkcji uczestniczą doświadczeni rzemieślnicy z Indii. Takie drewniane stoły rozkładane przy odpowiedniej konserwacji prezentują się doskonale przez wiele lat.

Stół rozkładany FLOTT - 140x80 cm Stół rozkładany FLOTT - 140x80 cm
Producent: gapi
Średnia:0
Liczba ocen:0
Cena brutto: 3 390,00 zł
zobacz więcej
Stół rozkładany FLOTT - 160x90 cm Stół rozkładany FLOTT - 160x90 cm
Producent: gapi
Średnia:0
Liczba ocen:0
Cena brutto: 3 750,00 zł
zobacz więcej
Stół rozkładany FLOTT - 180x90 cm Stół rozkładany FLOTT - 180x90 cm
Producent: gapi
Średnia:0
Liczba ocen:0
Cena brutto: 3 990,00 zł
zobacz więcej
Stół rozkładany MARIAN - 120x80 cm Stół rozkładany MARIAN - 120x80 cm
Producent: gapi
Średnia:5
Liczba ocen:1
Cena brutto: 2 890,00 zł
zobacz więcej
Stół rozkładany MARIAN - 140x85 cm Stół rozkładany MARIAN - 140x85 cm
Producent: gapi
Średnia:3.5
Liczba ocen:2
Cena brutto: 3 250,00 zł
zobacz więcej
Stół rozkładany MARIAN - 160x90 cm Stół rozkładany MARIAN - 160x90 cm
Producent: gapi
Średnia:5
Liczba ocen:1
Cena brutto: 3 490,00 zł
zobacz więcej

Nowoczesne stoły rozkładane z litego drewna

Stoły rozkładane dostępne w sklepie zostały wyprodukowane ręcznie z drewna mango. Zapewnia to nie tylko ich wytrzymałość na działanie czynników zewnętrznych, ale również ich unikalny wygląd. Takie rozkładane stoły drewniane mają także odmienne usłojenie oraz kolorystykę. Stoły rozkładane retro dopasują się zatem do niemal każdego stylu aranżacji wnętrza. Niezależnie od tego, czy jest to styl nowoczesny, czy vintage - możesz liczyć na to, że będą one doskonale współgrały z innymi meblami i wyposażeniem. Drewniane stoły rozkładane cechują się przy tym stabilnością. Jest to szczególnie ważne wtedy, gdy używane są one podczas posiłków. Stoły rozkładane vintage dostępne w ofercie zapewniają zatem bezpieczeństwo. To dlatego są one cenione przez szeroką grupę klientów.

Funkcjonalne stoły rozkładane do każdego pomieszczenia

Wystarczy rozsunąć dwie boczne części stołu, przy wykorzystaniu metalowych mechanizmów. W środku stołu znajduje się z kolei dodatkowy blat lub blaty, które należy wsunąć w puste miejsca i zaczepić przy pomocy drewnianych kołków. Stoły rozkładane drewniane mają takie mechanizmy opracowane niemal do perfekcji. Nie trzeba się zatem martwić o to, że konieczne będzie użycie dużej siły i pojawi się ryzyko uszkodzenia stołu. Rozkładane stoły z litego drewna sprawdzają się nie tylko w salonach, ale dzięki ich dużej powierzchni można również je wykorzystać do celów konferencyjnych. Niezależnie od tego, czy postawisz na rozkładane stoły retro, czy też rozkładane stoły nowoczesne, możesz liczyć na to, że korzystanie z nich będzie bezproblemowe. Bardzo ważne jest to, że takie stoły z drewna są już złożone i gotowe do użytku. Nie trzeba się zatem trudzić przy ich montażu. Dzięki temu zyskujesz pewność, że cały mechanizm ich rozkładania będzie działać prawidłowo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium