Stolik GUBBE - 100x50 cm





Opis
Opis - Stolik GUBBE - 100x50 cm
Jeśli szukasz oryginalnego mebla do swojego domu lub biura, to znakomitym wyborem będzie nasz stolik kawowy GUBBE z kolekcji Warszawa. Oferowany model ma 100 cm szerokości, 40 cm wysokości i 50 cm głębokości, dzięki czemu zapewnia mnóstwo miejsca nie tylko do przechowywania gazet czy pilota, ale także do kawy z gośćmi. Szczególnie polecamy wykorzystanie go pokoju dziennym lub biurze, najlepiej we wnętrzach w stylu nowoczesnym, vintage lub skandynawskim. Stolik GUBBE jest produkowany ręcznie w Indiach, idealnie wpisuje się w obowiązujące trendy i będzie komponować się znakomicie w towarzystwie innych mebli z kolekcji Warszawa.
Jedną z największych zalet, którymi może pochwalić się stolik kawowy GUBBE, jest jego oryginalna i niespotykana forma. Model zachwyca stylistyką retro, modern classic, PRL i vintage, dzięki czemu doda wnętrzom charakteru i wyjątkowej atmosfery. W naszym sklepie możesz zamówić go także w trzech innych rozmiarach. Mówiąc o niebanalnym meblu z kolekcji Warszawa, nie możemy również zapomnieć o jego funkcjonalności, za którą odpowiada dodatek szerokiej przestrzeni wewnątrz blatu i skośnych nóżek. Całość dopełniają obłe zakończenia oraz unikalna kolorystyka, którą stolik GUBBE zawdzięcza wykonaniu z naturalnego litego drewna.
Kluczowe cechy:
- ręczna produkcja przez doświadczonych indyjskich rzemieślników,
- wykonane z drewna z mango indyjskiego lub palisandru indyjskiego,
- matowe wykończenie,
- szerokość wynosząca aż 100 cm,
- styl retro, modern classic, vintage i PRL,
- możliwość umieszczenia w biurze lub salonie,
- niebanalna forma o obłych zakończeniach,
- w komplecie dwa zestawy skośnych nóżek o wysokości 23 i 28 cm,
- szeroka przestrzeń wewnątrz blatu, na której można przechowywać niezbędne przedmioty,
- funkcjonalność i ustawność,
- unikatowe usłojenie i odcień (dostępne jest pięć kolorów: miód, bursztyn, krowa, karmel i czekolada),
- dostępność innych rozmiarów,
- doskonały dodatek do innych mebli z kolekcji Warszawa.
Wszystkie nasze meble zostały ręcznie wykonane z naturalnego drewna. Usłojenie oraz odcień każdej sztuki są unikatowe i mogą różnić się od tego prezentowanego na zdjęciach. Sęki, ubytki po sękach, miejscowe szczeliny, przetarcia czy nierówności są wynikiem pracy ręcznej przy użyciu naturalnych surowców i nie stanowią o wadzie produktu.
Do stolika załączone są 2 komplety nóg - 23 cm i 28 cm
Dla podanych wymiarów mebli obowiązuje tolerancja +- 3%.
Więcej o charakterystyce naszych produktów z naturalnego drewna - przeczytaj tutaj.
Aby zachować swoje właściwości i wyjątkowy wygląd, naturalne drewno wymaga pielęgnacji - dowiedz się więcej.
Dane techniczne
Dane techniczne
Szerokość [cm] | 100 |
Wysokość [cm] | 40, 45 |
Głębokość [cm] | 50 |
Materiał wykonania | drewno: Mango indyjskie lub Palisander indyjski |
Wykończenie | bejca, lakier mat |
Rodzaj mebla | stoliki kawowe |
Producent | Table4U |
Kolekcja | Warszawa |
Styl | retro, vintage, PRL, modern classic |
Miejsce użytkowania | salon, biuro |
Kolor | Mango: bursztyn, karmel; Palisander: miód, czekolada, krowa |
Grubość blatu [cm] | 2,5 cm |
Montaż | do przykręcenia nogi |
Waga towaru z opakowaniem [kg] | 30 |
Informacje dodatkowe | w zestawie wysyłamy dwa komplety nóg |
Nogi | drewno |
Wysokość nóg [cm] | 23, 28 cm |
Opinie o produkcie - Stolik GUBBE - 100x50 cm
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Bardzo ładny stolik
Ten stolik jest przepiękny. Musiałam namówić męża na zakup ;) Na szczęście się udało i teraz elegancko prezentuje się w naszym salonie.
Koleżanki jak do mnie wpadły od razu zapytały skąd mam taki piękny stolik kawowy.
Zamówiłam stolik Gubbe w odcieniu miód - prezentuje się naprawdę świetnie. Nie żałuję zakupu!
Stolik cudny, mam krowę ;) zakochałam się, co prawda byly lekkie partubację przy dostawie, ale kontakt z firmą bardzo, bardzo dobry, polecam i to bardzo :)