table4u.pl

Regulamin Photoslurp

Witaj! Dziękujemy za udostępnienie nam zdjęcia. Ponieważ rozważasz przyznanie nam prawa do publikacji Twojego zdjęcia, chcemy mieć pewność, że jesteś świadomy jak zamierzamy go użyć. Twoje zdjęcie bardzo nam się podoba i cieszy nas, gdy widzimy jak korzystasz z naszych produktów.
Regularnie kontaktujemy się z fanami, aby poprosić o dodatkowe prawa do użycia naszych ulubionych zdjęć w naszych kanałach społecznościowych, wiadomościach e-mail, witrynie internetowej, prezentacjach cyfrowych i nie tylko. W miarę możliwości dołączymy również Twoje imię lub opis.
Wyrażając zgodę, oświadczasz, że jesteś właścicielem zdjęcia i że nie ma innych podmiotów, którym przysługują do niego prawa własności. Udzielasz firmie Gapi Sp zoo (zwanej dalej Table4U.pl) niewyłącznych i nieodwołalnych praw handlowych do reprodukcji zdjęcia w dowolnej formie (w tym między innymi wideo, publikacji w Internecie, pokazów, wiadomości mailowych itp.) za pośrednictwem naszego własnego serwisu lub usług świadczonych przez osoby trzecie, na całym świecie, na dowolnym istniejącym, lub stworzonym w przyszłości, kanale, bez restrykcji oraz ograniczeń. Wyrażasz zgodę na to, aby Twoje zdjęcie było używane przez Table4U.pl w jego oryginalnej wersji lub w zestawieniu z ilustracjami, kreskówkami, napisami, filmami, grafiką, materiałami tekstowymi lub innymi zdjęciami. Table4U.pl dołoży wszelkich uzasadnionych komercyjnie starań, aby uznać zasługi za Twoje zdjęcie i podać link do Twojego konta na Instagramie. Uznajesz jednak, że taki przypis nie jest obowiązkowy, a Twoja zgoda na wykorzystanie przez nas zdjęcia nie jest uzależniona od jego zamieszczenia.
Zrzekasz się wszelkich praw do wglądu i / lub zatwierdzenia gotowej pracy, w której zdjęcie zostanie wykorzystane, a także jego reprodukcji reklamowej i zastosowań, które mogą być wykonane z tego materiału. Ponadto zrzekasz się wszelkich roszczeń do rekompensaty związanej z Twoim wizerunkiem lub naszą ukończoną pracą.
Zgadzasz się, że jeśli którekolwiek postanowienie lub jakakolwiek część postanowienia określonego w tym dokumencie zostanie uznana za nieważną na mocy jakiejkolwiek ustawy prawnej, wówczas zostanie uznana za pominiętą jedynie w tym zakresie, a pozostała część niniejszej umowy pozostanie prawomocna. Niniejsza umowa o prawach do wykorzystania zdjęcia podlega prawu obowiązującemu w Polsce.
Możemy odmówić udostępnienia lub usunąć treści użytkownika z dowolnego powodu.
Jeśli uważasz, że użytkownik witryny naruszył Twoje prawa własności intelektualnej lub jeśli usunęliśmy Twoje materiały ze względu na podejrzenie naruszenia praw autorskich i chcesz zakwestionować domniemane naruszenie, skontaktuj się z nami.
Jeśli nie zgadzasz się z tymi warunkami, w pełni to rozumiemy i nie są wymagane żadne dalsze działania. Cieszymy się, że Table4U została wspomniana na Twoim koncie i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć nowe zdjęcia, które opublikujesz.
Jeszcze raz dziękujemy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas na adres info@table4u.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium