table4u.pl

Regulamin BlackWeek 2022

REGULAMIN PROMOCJI „BLACK WEEK_2022”

 

Niniejszy regulamin określa zasady promocji zwanej Black Week realizowanej  przez sklep internetowy table4u.pl zwanym dalej Sklepem.

 

 1. Organizatorem promocji pod nazwą: ,,Black Week" zwanej dalej Promocją, jest jest GAPI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy 00-682), ul. Hoża 86/410, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000945496, o kapitale zakładowym w wysokości 5000 zł, NIP 7011068399, REGON 520952732. Adres poczty elektronicznej: sklep@table4u.pl, numer telefonu: 600640246.
 2. Promocja obowiązywać będzie od dnia 21 listopada 2022 roku od godziny 00:00 do 30 listopada 2022 do godziny 23:59:59 i obejmuje wszystkie produkty w ofercie Sklepu do wyczerpania zapasów. Po tym terminie lub na produkty wyprzedane Promocja nie obowiązuje.
 3. Promocja nie obowiązuje na meble wyprodukowane według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (zamówienia indywidualne) oraz nie obowiązuje w przypadku rezerwacji na meble z planowanych dostaw, tj takich, które nie są dostępne w aktualnej ofercie sklepu.
 4. Promocja nie łączy się z innymi promocjami sprzedaży oraz kuponami rabatowymi.
 5. Promocja obejmuje cały asortyment, ceny promocyjne naliczane są automatycznie i obejmują rabaty od -10% do -70% na wybrany asortyment
 6. Złożenie zamówienia w okresie obowiązywania promocji jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 7. Realizacja zamówień złożonych w okresie trwania promocji odbywa się na zasadach określonych w regulaminie głównym organizatora. Regulamin oraz polityka prywatności dostępne są na stronie Organizatora:

https://table4u.pl/pl/i/Regulamin/3

https://table4u.pl/pl/i/Polityka-prywatnosci/11

 1. Uczestnik zobowiązuje się, że nie będzie prowadzić odsprzedaży Produktów zakupionych w okresie trwania promocji w jakimkolwiek zakresie, zwłaszcza w ramach prowadzonej działalności gospodarczej Uczestnika. W przypadku naruszenia ww. postanowienia Organizator ma prawo dochodzić od Uczestnika zwrotu wartości produktów, które Uczestnik nabył w ramach Promocji, na co Uczestnik akceptując Regulamin i biorąc udział w Promocji, wyraża zgodę.
 2. W uzasadnionych przypadkach Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu lub zmiany terminu obowiązywania niniejszej Promocji bez uszczuplenia praw nabytych przez klientów przed dniem dokonania zmiany. Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie postanowienia Regulaminu głównego i powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
 3. Reklamacje dotyczące zamówień złożonych w okresie trwania Promocji, rozpatrywane będą przez Sprzedającego z zgodnie z postanowieniami regulaminu głównego i obowiązujących przepisów
 4. Treść niniejszego regulaminu jest dostępna na stronie internetowej https://table4u.pl/

Regulamin w PDF to pobrania tutaj.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium