Regulamin BlackWeek 2021

REGULAMIN PROMOCJI „BLACK WEEK_2021”

 

Niniejszy regulamin określa zasady promocji zwanej Black Week realizowanej  przez sklep internetowy table4u.pl zwanym dalej Sklepem.

 

  1. Organizatorem promocji pod nazwą: ,,Black Week" zwanej dalej Promocją, jest jednoosobowa działalność gospodarcza pod firmą: Michał Kiełczykowski z siedzibą w Warszawie (04-680), ul. Wiązana 59J, NIP: 8371587707, e-mail: sklep@table4u.pl
  2. Promocja obowiązywać będzie od dnia 22 listopada 2021 roku od godziny 00:00 do 28 listopada 2021 do godziny 23:59:00 i obejmuje wszystkie produkty w ofercie Sklepu do wyczerpania zapasów. Po tym terminie lub na produkty wyprzedane Promocja nie obowiązuje.
  3. Promocja nie łączy się z innymi promocjami sprzedaży oraz kuponami rabatowymi.
  4. Promocja obejmuje cały asortyment, ceny promocyjne naliczane są automatycznie i obejmują rabaty od -10% do -50% na wybrany asortyment
  5. Złożenie zamówienia w okresie obowiązywania promocji jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
  6. Realizacja zamówień złożonych w okresie trwania promocji odbywa się na zasadach określonych w regulaminie głównym organizatora. Regulamin oraz polityka prywatności dostępne są na stronie Organizatora:

https://table4u.pl/pl/i/Regulamin/3

https://table4u.pl/pl/i/Polityka-prywatnosci/11

  1. Uczestnik zobowiązuje się, że nie będzie prowadzić odsprzedaży Produktów zakupionych w okresie trwania promocji w jakimkolwiek zakresie, zwłaszcza w ramach prowadzonej działalności gospodarczej Uczestnika. W przypadku naruszenia ww. postanowienia Organizator ma prawo dochodzić od Uczestnika zwrotu wartości produktów, które Uczestnik nabył w ramach Promocji, na co Uczestnik akceptując Regulamin i biorąc udział w Promocji, wyraża zgodę.
  2. W uzasadnionych przypadkach Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu lub zmiany terminu obowiązywania niniejszej Promocji bez uszczuplenia praw nabytych przez klientów przed dniem dokonania zmiany. Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie postanowienia Regulaminu głównego i powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
  3. Reklamacje dotyczące zamówień złożonych w okresie trwania Promocji, rozpatrywane będą przez Sprzedającego z zgodnie z postanowieniami regulaminu głównego i obowiązujących przepisów
  4. Treść niniejszego regulaminu jest dostępna na stronie internetowej https://table4u.pl/

Regulamin w PDF to pobrania tutaj.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl