table4u.pl

Modele 3D mebli dla architektów

Zapraszamy do współpracy

Modele 3D mebli dla architektów

Obecnie modele 3D są używane w wielu różnych branżach. Przemysł filmowy wykorzystuje je do animowanych i realistycznych produkcji. Branża gier wideo uzupełnia nimi swoje tytuły. Dla nas niezwykle ważne są modele 3D mebli. Branża architektoniczna i wnętrzarska używa ich do demonstrowania aranżacji w poszczególnych pomieszczeniach. Rozumiemy, jak przydatne mogą być one dla architektów, projektantów oraz sprzedawców. Dlatego też oferujemy darmowe meble 3D do pobrania!

Modele 3D dla architektów jako odpowiedniki prawdziwych produktów

W naszej szerokiej bazie znajdują się dokładnie odwzorowane modele 3D mebli dostępnych w sklepie Table4u.pl. Pobrać można modele takiego wyposażenia wnętrz, jak: stoły, szafki RTV, komody, stoliki kawowe, szafki nocne, biblioteczki czy konsole.

Każdy produkt został odwzorowany z dbałością o najdrobniejsze detale. Podkreślono charakter poszczególnych faktur, dopracowano kolory i precyzyjnie wskazano proporcje wszystkich elementów. Dzięki temu każdy mebel 3D bardzo wygodnie wkomponowuje się w projekt, gwarantując realizm i wyjątkową estetykę.

Modele mebli Sketchup zostały wykonane przez doświadczonych specjalistów, którzy wiedzą jak ważne w architekturze jest najwyższej jakości fotorealistyczne renderowanie. Przygotowane meble 3DS wzbogacą każdą wizualizację, podkreślając wyjątkowy klimat prezentowanego wnętrza i efektywnie działając na wyobraźnię potencjalnego klienta. Doskonale odwzorowane meble ułatwią pracę zarówno architekta, jak i projektanta.

komoda Nina w przedpokoju

Meble 3D w kilku najpopularniejszych formatach

Darmowe modele 3D do pobrania są dostępne w różnych najpopularniejszych formatach, w tym: .dwg, .3ds, .gsm, .skp. Nie będzie więc problemu z dopasowaniem ich do opracowywanego projektu.

Bez trudu można importować modele do kilku specjalistycznych programów. Dostępne bloki .dwg obejmują większość mebli z naszej oferty. Podobnie jest w przypadku modeli do programu ArchiCAD.

Zapraszamy do korzystania z naszej bazy mebli 3D dla architektów i projektantów. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, dotyczące poszczególnych produktów, chętnie na nie odpowiemy. W sytuacji, w której potrzebują Państwo konkretnego modelu 3D mebla, a nie mogą znaleźć go w ofercie do pobrania – prosimy o wiadomość. Dostarczymy informacje o jego dostępności lub zlecimy opracowanie cyfrowej wersji.

Modele 3d: Biblioteczki
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium