Czas i koszty dostawy

Dostępne produkty wysyłamy w terminie określonym podczas składania zamówienia przesyłką kurierską, po uprzednim zaksięgowaniu płatności lub otrzymaniu potwierdzenia zamówienia (przy wyborze płatności za pobraniem). Termin realizacji dostawy zamówionych towarów wynosi do 10 dni roboczych dla towarów dostępnych na magazynie oraz do 40 dni roboczych w przypadku towarów w przedsprzedaży i liczy się od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia, chyba że umowa sprzedaży stanowi inaczej.

Dostawa zamówionych produktów realizowana jest za pośrednictwem DTS Transport Sp. z o.o., ul. Wał Miedzeszyński 251, 04-866 Warszawa.

 

Szanowni Klienci,

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju, uprzejmie informujemy że ze względu na dbałość o zdrowie i życie nas wszystkich, od dnia 18.03.2020 roku do odwołania oferowana przez nas usługa transportowa będzie świadczona w ograniczonym zakresie. Celem nadrzędnym jest ograniczenie bezpośredniego kontaktu międzyludzkiego. W związku z tym usługa będzie kończyć się wniesieniem towaru pod drzwi klienta (niezależnie od piętra) - przesyłki nie będą wnoszone do mieszkań.

Usługi zamówione przed dniem 18.03.2020 zostaną zrealizowane w ograniczonym (określonym powyżej) zakresie.

Nie będzie też możliwości płatności za pobraniem.

Za wszelkie niedogodności z tym związane przepraszamy. Prosimy o wyrozumiałość. Po ustaniu zagrożenia powrócimy do świadczenia usług transportowych w pierwotnym zakresie

Koszty dostawy wynoszą od 120 do 240zł i kształtują się następująco:
- do 45kg: 120zł
- 46-60kg: 160zł
- 61-75kg: 200zł
- powyżej 75kg: 240zł 

Przy złożeniu zamówienia powyżej 4000zł - dostawa z wniesieniem na terenie Polski GRATIS!
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl